FORUM AMBODIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Střela
Střela
Alfa
Alfa
Posts : 741
Join date : 03. 03. 19

Z mé minulosti (6. část) - nejlepší snídaně Empty Z mé minulosti (6. část) - nejlepší snídaně

Sat 9 Mar 2019 - 16:47
Ráno jsem se probudila pozdě, takže paprsky slunečního vlka sahaly až do mého pelíšku. Protáhla jsem se a ještě neměla ani pořádně otevřená očka, když mě něco zarazilo. Ucítila jsem lákavou vůni, ne, nepletla jsem se, byla to myška! A navíc byla přímo u mích tlapek! V tu chvíli jsem si vzpomněla na svůj sen a napadla mě absurdnost. „Že by se snad Portos vrátil v noci, nechal mi tu jídlo a já ho přitom viděla ve snu?“ uvažovala jsem. „Ale to nedává smysl, vždyť zatím neovládám žádnou magii! Nebo že by to byla jen náhoda?“ ptala jsem se sama sebe.
  Bývala bych nad tím přemýšlela ještě dlouho, ale ozval se můj žaludek a já se pustila do té dobroty. Snědla jsem jí rychle a nezbyla z ní ani kostička. Ještě jsem si olízala tlamičku, v představě, že mi tam ještě trochu zbylo, ale marně.  
  Potom jsem vyšla před skalku a rozhlížela se. A díkybohu jsem ho spatřila! Seděl na větvi nad skalkou a díval se na mne. Kývl mi na pozdrav a já byla v tu chvíli tak šťastná!


Naposledy upravil Střela dne Sun 10 Mar 2019 - 22:12, celkově upraveno 1 krát
NPC Jessi
NPC Jessi
Posts : 759
Join date : 10. 02. 19
Age : 23
Location : Potuluji se různě po Ambodii

Z mé minulosti (6. část) - nejlepší snídaně Empty Re: Z mé minulosti (6. část) - nejlepší snídaně

Sat 9 Mar 2019 - 16:52
Super
Střela
Střela
Alfa
Alfa
Posts : 741
Join date : 03. 03. 19

Z mé minulosti (6. část) - nejlepší snídaně Empty Re: Z mé minulosti (6. část) - nejlepší snídaně

Sat 9 Mar 2019 - 17:18
Děkuji Smile
NPC Jessi
NPC Jessi
Posts : 759
Join date : 10. 02. 19
Age : 23
Location : Potuluji se různě po Ambodii

Z mé minulosti (6. část) - nejlepší snídaně Empty Re: Z mé minulosti (6. část) - nejlepší snídaně

Sat 9 Mar 2019 - 20:08
Nmzc to je opravdu moc hezké
Střela
Střela
Alfa
Alfa
Posts : 741
Join date : 03. 03. 19

Z mé minulosti (6. část) - nejlepší snídaně Empty Re: Z mé minulosti (6. část) - nejlepší snídaně

Sat 9 Mar 2019 - 20:20
Ale mám - za tvůj názor Wink
Aminta
Aminta
Alfa
Alfa
Posts : 623
Join date : 16. 11. 18
Age : 20
Location : Někde na Zemi
https://aforum.catsboard.com

Z mé minulosti (6. část) - nejlepší snídaně Empty Re: Z mé minulosti (6. část) - nejlepší snídaně

Wed 13 Mar 2019 - 17:29
100 darwenů
Sponsored content

Z mé minulosti (6. část) - nejlepší snídaně Empty Re: Z mé minulosti (6. část) - nejlepší snídaně

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru