FORUM AMBODIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
avatar
Anonymní
Anonymní

Vánoce v Ambodii - Stránka 3 Empty Re: Vánoce v Ambodii

Sun 20 Dec 2020 - 20:38
Opatrně jsem zpod stromu za závěsné stužky začal tahat jednu po druhé šišky. Nebyly to obyčejné šišky - byly obmotané barevnými travami a polepené kouzelným práškem. Ten měl zajišťovat klidné spaní. Jako první jsem se s šiškou vydal k hnědé vlčici - myslím, že se jmenuje Cali. Zatím jen bezeslova seděla.
NPC Chris
NPC Chris
Posts : 109
Join date : 16. 09. 20

Vánoce v Ambodii - Stránka 3 Empty Re: Vánoce v Ambodii

Sun 20 Dec 2020 - 20:41
Ze svého místa jsem sledoval Modráska s pestrobarevnými šiškami. Při pohledu na ně jsem se musel pousmát. Byl tu nový a přesto se takhle snažil, měl jsem z něj dočista jiný pocit, než ze Zacha. Modrásek do Ambodie zapadal.
avatar
Anonymní
Anonymní

Vánoce v Ambodii - Stránka 3 Empty Re: Vánoce v Ambodii

Sun 20 Dec 2020 - 20:42
//spíš želva do Ambodie zapadá Very Happy
avatar
Anonymní
Anonymní

Vánoce v Ambodii - Stránka 3 Empty Re: Vánoce v Ambodii

Sun 20 Dec 2020 - 20:45
Pootevřela jsem pusu abych něco řekla, ale v tom ke mně přišel vlk, pravděpodobně tu byl nový. Zvedla jsem oči a podívala se na něho. Když jsem uviděla že mi nejspíš nese dárek, uhla jsem pohledem a předstírala že jsem kámen.
avatar
Sára
Posts : 13
Join date : 08. 12. 20
Age : 17

Vánoce v Ambodii - Stránka 3 Empty Re: Vánoce v Ambodii

Sun 20 Dec 2020 - 20:46
Tiše jsem seděla u stromku. Najednou jsem si uvědomila, že nemám dárky. (moje mysl)( Co mám vymyslet? Co kdybych odběhla a každému dala králíka. Počkat, Kde mám sehnat tolik králíků? Nesmysl vymyslím něco jiného. Co třeba jít do lesa a každému přiníst největší šišku co najdu. Bingo. ) Řekla jsem, že odběhnu pro dárky.Pak přeběhla louka a běžela lesem, nasbírala jsem jen ty největší šišky co jsem našla. Potom jsem je lehce posypala sněhem a zabalila. Utíkala jsem co nejrychleji jak jsem mohla, když jsem dorazila, opatrně každému dala zabalenou šišku. Přišlo mi to hodně trapné tak jsem si sedla co nenápadněji od stromku.(stydila jsem se)
avatar
Anonymní
Anonymní

Vánoce v Ambodii - Stránka 3 Empty Re: Vánoce v Ambodii

Sun 20 Dec 2020 - 20:48
/pockat, nejsou ty sisky pro dobre spani variantou tveho "zkazeneho" lapace snu ktery jsi vyrobil v realite, zelvi pane?
avatar
Anonymní
Anonymní

Vánoce v Ambodii - Stránka 3 Empty Re: Vánoce v Ambodii

Sun 20 Dec 2020 - 20:50
„Ty jsi Cali, ne?“ zeptal jsem se vlčice, zjevně ne právě nadšené z toho, že jí někdo věnuje pozornost. „Já jsem Křivozub. Tady máš... šišku. Měla by být očarovaná kouzlem dobrého spánku. Nejspíš. Pravděpodobně. Od želvy.“
Otočil jsem se a šel rozdat zbytek svých šišek.
NPC Chris
NPC Chris
Posts : 109
Join date : 16. 09. 20

Vánoce v Ambodii - Stránka 3 Empty Re: Vánoce v Ambodii

Sun 20 Dec 2020 - 20:50
Všiml jsem si dárku od Sáry a zvědavě ho rozbalil. Byla to veliká šiška posypaná sněhem a já Sáře s pousmáním poděkoval. Tušil jsem, že to byl dárek narychlo, ale neměl jsem to Sáře za zlé, naopak bylo milé, že si vzpomněla, přestože byla ve smečce jen krátkou dobu.
NPC Chris
NPC Chris
Posts : 109
Join date : 16. 09. 20

Vánoce v Ambodii - Stránka 3 Empty Re: Vánoce v Ambodii

Sun 20 Dec 2020 - 20:52
Další dárek jsem dostal od Modráska. Poděkoval jsem mu a přidal jeho dárek k ostatním. Zdálo se, že budeme mít v příštích solarech s Wolfy náramně vyzdobenou jeskyni.
avatar
Anonymní
Anonymní

Vánoce v Ambodii - Stránka 3 Empty Re: Vánoce v Ambodii

Sun 20 Dec 2020 - 20:53
/na ten lapač jsem si ani nevzpomněl...
avatar
Anonymní
Anonymní

Vánoce v Ambodii - Stránka 3 Empty Re: Vánoce v Ambodii

Sun 20 Dec 2020 - 20:53
,,A-ano jsem, a děk-" uprostřed věty jsem ztichla a snažila se co nejpřátelštěji usmát, i když mi do smíchu moc nebylo. Nejspíš to vypadalo falešně. Mrzelo mě že pro nikoho nemám žádný dárek.
avatar
Anonymní
Anonymní

Vánoce v Ambodii - Stránka 3 Empty Re: Vánoce v Ambodii

Sun 20 Dec 2020 - 20:54
/vidis jak jsem genialni <3
NPC Chris
NPC Chris
Posts : 109
Join date : 16. 09. 20

Vánoce v Ambodii - Stránka 3 Empty Re: Vánoce v Ambodii

Sun 20 Dec 2020 - 20:58
Kolem nás panovala vánoční atmosféra a já i Wolfy jsme měli radost, že jsme se s ostatními zase po nějaké době sešli. Bylo mi jen trochu líto, že nedorazila Hirka s Rimem, ale rozhodl jsem se, že jim co nejdříve jejich dárky sám donesu. Co se týče dárků pro Střelku s Arcem, které jsem sehnal pro případ, že by se vrátili, raději jsem na ně nezaváděl řeč, abych tu příjemnou atmosféru nepokazil.
avatar
Anonymní
Anonymní

Vánoce v Ambodii - Stránka 3 Empty Re: Vánoce v Ambodii

Sun 20 Dec 2020 - 21:06
Odkašlal jsem si. „Svátky se asi ve většině smeček neslaví, co říkáte?“
NPC Chris
NPC Chris
Posts : 109
Join date : 16. 09. 20

Vánoce v Ambodii - Stránka 3 Empty Re: Vánoce v Ambodii

Sun 20 Dec 2020 - 21:08
Zavrtěl jsem hlavou. ,,Alespoň ve smečce, ze které pocházím se Vánoce neslavily, přijde mi to docela škoda, jsou to hezké svátky."
NPC Chris
NPC Chris
Posts : 109
Join date : 16. 09. 20

Vánoce v Ambodii - Stránka 3 Empty Re: Vánoce v Ambodii

Sun 20 Dec 2020 - 21:09
,,Tahle tradice přišla zdaleka, ale zatím se v okolí moc neuchytila." zamyslel jsem se. Sám jsem o Vánocích slyšel už dřív, ale dnes jsem je slavil poprvé.
NPC Chris
NPC Chris
Posts : 109
Join date : 16. 09. 20

Vánoce v Ambodii - Stránka 3 Empty Re: Vánoce v Ambodii

Sun 20 Dec 2020 - 21:11
,,Vánoce by měly vlky spojovat. Byly vymyšleny jako svátek, kdy se všichni vlci sejdou před nadcházející zimou a uspořádají oslavu, dokud je ještě dostatek kořisti. Obdarovávají se různými předměty, aby co nejpříjemněji prožili přicházející nevlídné období."
avatar
Anonymní
Anonymní

Vánoce v Ambodii - Stránka 3 Empty Re: Vánoce v Ambodii

Sun 20 Dec 2020 - 21:16
„Tak to asi máme štěstí... Arati přemýšlela - jako obvykle - a vzpomínala na to, co se o nich kdy doslechla. Asi ji to ale tak vyčerpalo, že od té doby spí... Říkala, že se z daleka doslechla o tradici dávání červených bobulek... důležitým kreaturám. Nevzpomínám si přesně.“
NPC Chris
NPC Chris
Posts : 109
Join date : 16. 09. 20

Vánoce v Ambodii - Stránka 3 Empty Re: Vánoce v Ambodii

Sun 20 Dec 2020 - 21:19
,,Hmm, o tom jsem nikdy neslyšel, ale tvá želví společnice se zdá být velmi vzdělaná, kdo to vlastně je?" zajímal jsem se.
avatar
Anonymní
Anonymní

Vánoce v Ambodii - Stránka 3 Empty Re: Vánoce v Ambodii

Sun 20 Dec 2020 - 21:23
Můj pohled byl stále zabodnutý do země. Chtěla jsem říct že dárek nemám, ale myslím, že bych se jen ztrapnila. Všichni přece dárky rozdávali..
avatar
Anonymní
Anonymní

Vánoce v Ambodii - Stránka 3 Empty Re: Vánoce v Ambodii

Sun 20 Dec 2020 - 21:23
„Arati je užvaněná stará drbna,“ odpověděl jsem prostě Chrisovi.
avatar
Anonymní
Anonymní

Vánoce v Ambodii - Stránka 3 Empty Re: Vánoce v Ambodii

Sun 20 Dec 2020 - 21:24
„Ale alespoň díky tomu zná hodně pověstí...“ dodal jsem ještě, když jsem si uvědomil, jak ti muselo vyznít.
NPC Chris
NPC Chris
Posts : 109
Join date : 16. 09. 20

Vánoce v Ambodii - Stránka 3 Empty Re: Vánoce v Ambodii

Sun 20 Dec 2020 - 21:25
Po Modráskových slovech jsem se rozesmál. Prostě jsem si nemohl pomoct... Tak s tímhle vlkem si asi ještě užijem.
NPC Chris
NPC Chris
Posts : 109
Join date : 16. 09. 20

Vánoce v Ambodii - Stránka 3 Empty Re: Vánoce v Ambodii

Sun 20 Dec 2020 - 21:26
,,To bys ji mohl vzít někdy sebou na pokec, rád bych se s ní seznámil." pousmál jsem se na Modráska.
NPC Wolfy-chan
NPC Wolfy-chan
Posts : 644
Join date : 23. 11. 18
Age : 18

Vánoce v Ambodii - Stránka 3 Empty Re: Vánoce v Ambodii

Sun 20 Dec 2020 - 21:26
,,Arati musí být skvělá společnice" zasmála jsem se po Modráskovo slovech
Sponsored content

Vánoce v Ambodii - Stránka 3 Empty Re: Vánoce v Ambodii

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru