FORUM AMBODIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Střela
Střela
Alfa
Alfa
Posts : 741
Join date : 03. 03. 19

Z mé minulosti (3. část) - zdánlivé nebezpečí Empty Z mé minulosti (3. část) - zdánlivé nebezpečí

Thu 7 Mar 2019 - 19:25
O luňácích jsem toho moc nevěděla, ale s naprostou jistotou jsem mohla říci, že bych pro něj byla snadnou kořistí. Proto mě také vylekalo, když po chvíli změnil směr letu a rychle se přibližoval k paloučku, kde jsem seděla já. Uvědomila jsem si, jaké mi hrozí nebezpečí a schovala se do vysoké trávy nedaleko mého kamene. Luňák ladně přistál na větvi blízkého smrku, rozhlédl se okolo sebe a začal si čechrat peří.
Z blízka vypadal ještě lépe! Prohlížela jsem si ho a představovala si, jaké by to bylo být luňákem, jako je on. Protože jsem na něj moc dobře neviděla, zkoušela jsem se k němu potichu dostat blíž, ale nejspíš to až tak potichu nebylo, protože se nade mnou ozval smích. Hned mi bylo jasné, že nikdo kromě luňáka tam není, ale přesto jsem se musela přesvědčit a rozhlédnout se na všechny strany. Tím jsem si ovšem vysloužila jen další salvu smíchu. Trochu mne to naštvalo a tak jsem se narovnala a rádoby výhružně zavrčela směrem k němu „Nesměj se mi!“
Luňák na mne líně otočil svoji hlavu „Promiň, ale jsi legrační.“ Odpověděl mi a bylo vidět, že se přemáhá, aby se znovu nerozesmál. V tu chvíli jsem už byla opravdu dopálená a znovu jsem na něj zavrčela, tentokrát ovšem o dost silněji.
„Být tebou, moc si nevyskakuju maličká. Nevím, jestli o tom víš, ale podobně velké tvorečky, jako jsi ty, si dávám k snídani, ovšem, většinou jsou to myši.“ zakroutil hlavou a vznesl se. Nejdřív jsem myslela, že odlétá, ale pak svůj směr letu trochu pozměnil a velikým obloukem proletěl kolem mne. Potom se v letu otočil a zamířil směrem ke mně. Lekla jsem se, že na mne chce zaútočit a zježily se mi všechny chlupy na krku. Už jsem jen s přivřenýma očima čekala, až ke mně doletí a něco se mi stane, jenže jsem se nedočkala.
Když jsem se odvážila podívat, co se děje, zrovna ladně dosedal vedle mne na kámen. Otočil se a kývl na mě, jako na pozdrav a řekl tentokrát vážným hlasem „Ty sis vážně myslela, že bych ti něco udělal? Vždyť jsi mládě! Mé jméno je Portos a ať už se chystáš kamkoli, myslím, že bys mě mohla při své cestě potřebovat…“


Naposledy upravil Střela dne Sun 10 Mar 2019 - 22:10, celkově upraveno 1 krát
NPC Jessi
NPC Jessi
Posts : 759
Join date : 10. 02. 19
Age : 23
Location : Potuluji se různě po Ambodii

Z mé minulosti (3. část) - zdánlivé nebezpečí Empty Re: Z mé minulosti (3. část) - zdánlivé nebezpečí

Fri 8 Mar 2019 - 7:07
Tak to je super
NPC Wolfy-chan
NPC Wolfy-chan
Posts : 644
Join date : 23. 11. 18
Age : 18

Z mé minulosti (3. část) - zdánlivé nebezpečí Empty Re: Z mé minulosti (3. část) - zdánlivé nebezpečí

Fri 8 Mar 2019 - 13:41
Super Střelko
Střela
Střela
Alfa
Alfa
Posts : 741
Join date : 03. 03. 19

Z mé minulosti (3. část) - zdánlivé nebezpečí Empty Re: Z mé minulosti (3. část) - zdánlivé nebezpečí

Fri 8 Mar 2019 - 14:53
Děkuju moc Very Happy
Aminta
Aminta
Alfa
Alfa
Posts : 623
Join date : 16. 11. 18
Age : 20
Location : Někde na Zemi
https://aforum.catsboard.com

Z mé minulosti (3. část) - zdánlivé nebezpečí Empty Re: Z mé minulosti (3. část) - zdánlivé nebezpečí

Fri 8 Mar 2019 - 22:08
Velmi dobré Very Happy
400 darwenů
Střela
Střela
Alfa
Alfa
Posts : 741
Join date : 03. 03. 19

Z mé minulosti (3. část) - zdánlivé nebezpečí Empty Re: Z mé minulosti (3. část) - zdánlivé nebezpečí

Sat 9 Mar 2019 - 8:07
Děkuji Wink
Sponsored content

Z mé minulosti (3. část) - zdánlivé nebezpečí Empty Re: Z mé minulosti (3. část) - zdánlivé nebezpečí

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru