FORUM AMBODIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Střela
Střela
Alfa
Alfa
Posts : 741
Join date : 03. 03. 19

Pro magii na tržiště - 2. část Empty Pro magii na tržiště - 2. část

Sun 31 Mar 2019 - 20:47
Lisa prohledávala své věci a já se snažila přijít na to, co hledá, ale marně. Po chvíli se konečně narovnala a v tlamě držela zvláštní věc. „Co to je?“ zeptala jsem se a naklonila hlavu na stranu. „Tohle je náhrdelník vzduchu, má magické schopnosti a dá se hodně špatně sehnat.“řekla Lisa, když ho pustila z tlamy a nasadila mi ho na krk. „Pokaždé, když některý vlk potřebuje vyšší stupeň magie, nebo změnu magie, tenhle náhrdelník pomůže. Ty ho dostaneš jen na několik dní, aby ti jeho prostřednictvím byla magie předána.“kývla na mě obchodnice a já se na něj teď dívala s opravdovou úctou. Na první pohled nebyl nijak překrásný, byl to vlastně jen provázek, na kterém visel kamínek. Ale ten kamínek nebyl jen tak ledajaký. Barvu měl do šedo – modra a byl úplně hlaďounký. Když jsem si na něj sáhla tlapkou, hrozně mě to vyděsilo, nikdy jsem nic podobného neviděla. Po bližší prohlídce jsem si na něm všimla vyrytých maličkých spirálek a vlnek a přemýšlela jsem, kdo je tam mohl udělat, připadalo mi, že něco takového by vlk nedokázal. „Kolem jejich vzniku koluje spousta historek, ale popravdě, pochybuji, že nějaký vlk o tom něco ví. Stalo se to už moc dávno, kdy tenhle náhrdelník společně z dalšími vznikl.“ Odpověděla mi Lisa, když jsem svou otázku vyslovila nahlas. „Ještě tě ale musím upozornit, po dobu kdy jej budeš mít, se kolem tebe můžou dít zvláštní věci. Většina vlků tak zažila halucinace, zvláštní sny a jeden vlk dokonce mluvil o tom, že viděl to, co zažila jeho sestra.“ Varovala mě ještě Lisa, ale když si všimla mého zděšeného výrazu, dodala „Ale neboj, říkali mi, že to byl jen zajímavý zážitek a nikdy se přitom nikomu nic nestalo.“ A tak jsme se rozloučily s Lisou a ostatními obchodníky a šly domů. Já samozřejmě ještě odejít nechtěla, ale už se smrákalo a nechtěla jsem, aby se Wolfy zlobila. Přece jen, to díky ní, jsem v tu chvíli měla na krku něco tak cenného!
Aminta
Aminta
Alfa
Alfa
Posts : 623
Join date : 16. 11. 18
Age : 20
Location : Někde na Zemi
https://aforum.catsboard.com

Pro magii na tržiště - 2. část Empty Re: Pro magii na tržiště - 2. část

Mon 1 Apr 2019 - 20:39
Zajímavé, 300 darwenů.
Střela
Střela
Alfa
Alfa
Posts : 741
Join date : 03. 03. 19

Pro magii na tržiště - 2. část Empty Re: Pro magii na tržiště - 2. část

Mon 1 Apr 2019 - 20:39
Děkuji Ami Very Happy
Sponsored content

Pro magii na tržiště - 2. část Empty Re: Pro magii na tržiště - 2. část

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru