FORUM AMBODIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
NPC Hirko
NPC Hirko
Posts : 521
Join date : 15. 03. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Zpátky na tržiště  Empty Zpátky na tržiště

Mon 29 Apr 2019 - 17:06
Dnes jsem měla zamířeno na tržiště za Lisou vrátit ji kámen magie 2. stupně. Vzala jsem s sebou i Cali s Raily. Dovolila jsem jim, že si tam můžou něco koupit. Cesta nám rychle uběhla. Na tržišti jsem jim dala rozchod, ať se podívají, co by chtěly. Mezitím jsem došla k Lise. „Ahoj." pozdravila jsem ji. „Ahoj Hirko, jdeš mi vrátit kámen?" optala se mě. Přikývla jsem ji. Sundala mi náhrdelník z krku. „Měla jsi nějaké vidiny nebo sny?" ještě se na mě zaujatě podívala. „Ani ne." pousmála jsem se. Rozloučili jsme se a vydala jsem se porozhlédnout po ostatních stáncích. Zastavila jsem se u Pantalaimona, kde mě minule zaujala čelenka z hadích pásků.„Pantalaimone" oslovila jsem ho. „Ano?" „Chtěla bych si koupit tu čelenku s kamínky." ukázala jsem na ni. „Dobře, pět set darwenů." usmál se. „Cali, Raily!" zavolala jsem Vlčata, když jsem poodešla. Veselé ke mně doběhla. „Tak pojďte, ukážete mi co chcete koupit." usmála jsem se na ně. „Sadu barev." jednohlasně řekly. Vydali jsme se teda k Witanovi. „Ahoj." pozdravil nás. "Ahoj Witane." rozhlédla jsem se po stánku. „Tak co to bude?" díval se na nás. „Jo a chtěl bych vás upozornit na slevy." rychle ještě dodal. „Jedenkrát sadu barev, svítící fazolí a dvakrát jelení kožešinu." spokojeně jsem se usmála. „Celkem to bude dva tisíce pět set darwenů." zaplatila jsem a pomalu jsme se vydaly na cestu domů. „Prach!" svitlo mi hlavou. Domluvila jsem se s Wolfy, že koupím prach a pak se k nim stavíme. Rychle jsme se vrátily zpět na tržiště a já koupila u Mantala za osm set darwenů prach. Pak už jsme odnesly věci do naší jeskyně. Rime nás vřele přivítal. Na zem jsem dala jelení kožešiny, na strop jsem zavěsila svítící fazoli a bylo tu to hned útulnější. Když bylo vše na svém místě, všichni jsme vyrazili k Wolfy. Vzala jsem si s sebou i prach, protože se blížila bitva.
Aminta
Aminta
Alfa
Alfa
Posts : 623
Join date : 16. 11. 18
Age : 20
Location : Někde na Zemi
https://aforum.catsboard.com

Zpátky na tržiště  Empty Re: Zpátky na tržiště

Mon 29 Apr 2019 - 17:15
- 3800
+ prach, sada barev, 2x jelení kožešina, svítící fazole, čelenka s kamínky
NPC Hirko
NPC Hirko
Posts : 521
Join date : 15. 03. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Zpátky na tržiště  Empty Re: Zpátky na tržiště

Mon 29 Apr 2019 - 17:19
Díky Aminto
Sponsored content

Zpátky na tržiště  Empty Re: Zpátky na tržiště

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru