FORUM AMBODIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Nina♡
Nina♡
Sigma
Sigma
Posts : 213
Join date : 26. 11. 18
Age : 15
Location : bro idk where im

Cesta na tržiště (není součástí minulosti) Empty Cesta na tržiště (není součástí minulosti)

Wed 21 Oct 2020 - 13:36
Brzy ráno ještě před svítáním jsem zabila dva velké králíky, Jayden zabil dokonce i bobra. Když jsme si je donesli domů a snědli už svítalo, tak jsme ještě šli pro nějaké listí na naše pelíšky a potom jsme konečně vyrazili na tržiště kde jsem měla namířeno ke Quantime a Wittannovi. Když jsme dorazili tak jsme nejdřív zamířili ke Quantime. Q : ,,Zdravím Nino, co by sis přála z mého obchodu?" N : ,,Mohla bych prosím 2x obklad z listů břečťanu?" Q : ,,Samozřejmě tady máš." Podala mi dva obklady v sáčku a já jí z to dala 300 darwenů. N : ,,Děkuji a na shledanou" Q : ,,Na viděnou příště." Když jsme se rozloučili tak jsme běželi k Wittannovi. W : ,,Ahoj, co potřebujete? N : ,,Zdravím Witanne. chtěla bych si koupit dvě obyčejné svíčky." W : ,,Hned ti je přinesu." Usmál se a vyrazil pro dvě svíčky. Po pár minutách se vrátil se dvěma svíčkami v zubech. W : ,,tak tady to je." Poděkovala jsem mu, dala 200 darwenů a vyrazila domů. Doma jsem si svíčky položila na velký zavalitý kámen a obklady uložila do díry ve stěně mého doupěte. Ulovila jsem ještě pár veverek a zajíce a odnesla si je do doupěte. Když jsme je snědli tak už byla tma a já byla unavená z toho dlouhého dne a tak jsem šla spát.

Střela likes this post

NPC Wolfy-chan
NPC Wolfy-chan
Posts : 644
Join date : 23. 11. 18
Age : 18

Cesta na tržiště (není součástí minulosti) Empty Re: Cesta na tržiště (není součástí minulosti)

Sat 24 Oct 2020 - 12:24
Odčítám 500D
Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru