FORUM AMBODIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
NPC Hirko
NPC Hirko
Posts : 521
Join date : 15. 03. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Na tržiště pro magii vzduchu Empty Na tržiště pro magii vzduchu

Sat 20 Apr 2019 - 19:14
Dnes jsem měla namířeno na tržiště za Lisou pro magii vzduchu. S Cali jsme vyšli hned po snídani. „Úžasné počasí na procházku" pomyslela jsem si. Nebylo ani teplo a ani chladno. Prostě tak akorát. Šli jsme vycházkovým tempem lesem. Ptáčci vesele cvrlikali, občas zafoukal chladnější vítr. Užívala jsem si to. Netrvalo dlouho a dorazili jsme na místo. Cali se držela u mě. Procházeli jsme stánek od stánku. Na chvíli jsem se zastavila u Witana.  „Dobré ráno" pozdravil nás. „Dobré ráno Witane" odpověděla jsem. Cali zaujaly nejrůznější blbustky, ktere Witan prodaval. „Jestli chceš, dám ti volno." zeptala jsem se jí. Cali veselé zajasala „Ano!". „Ale musíš být na dohled a nechoď odměně moc daleko. Hlavně nic nekupuj" napomenula jsem ji. Přikývla hlavou, pak se rozhlédla a pošla o pár kroků dál. Krom Witanova stánku jsem nahlédla i k Mantalovi a Eveline. Nevynechala jsem ani Pantalaimonův stánek. Zalíbila jse mi tam čelenka z hadich pásků. Vzpomněla jsem si na Jessi, která jednu takovou čelenku má. Konečně jsme došli k Lise. „Dobré ráno Liso" pozdravila jsem. „Dobře ráno, co byste potřebovali?" zdvořile se nás zeptala. Cali si zvědavě prohlížela její nabídku.  „Chtěla bych si koupit magií vzduchu."  Usmála se na mě. „Jistě, ale musím tě varovat před vedlejšími účinky magického kamene." odněkud vytáhla šedo-modrý kamínek na provázku. „Tenhle kámen ti pomůže při zvýšení tvého stupně magie." odmlčela se na chvíly. „Někteří vlci mi vyprávěli různé historky co s kamenem zažili. Prý viděli i vzpomínky jiného vlka, kterého znali." tajuplně se na mě podivala. Cali se na ni dívala s otevřenou tlamičkou. Bylo to roztomilé. „Svěřím ti ho jen na několik dní, aby ti předal magií." stočilo se téma zpět na kámen. Přikývla jsem. Pověsila mi náhrdelník na krk a já ji za to dala 2 500 darwenu. „Ještě jedna věc. Nesmíš ho sundat ať se děje, co se děje." vážně se na mně zadívala. „Slibuju, že nebudu" usmála jsem se na ni. „Mnohokrát děkuju." usmala jsem se. „Mějte se hezky a zas se někdy stavte." rozloučila se s námi. Když jsme poodešli dál, Cali vesele vyhrkla „Ukaž! Ukaž mi to prosím." Naklonila jsem se. „Páni" vydechla. „To je krásné. Všimla sis že jsou tam i vyryté spirálky a vlnky?"  „Ne, nevšimla" překvapeně jsme na ni zírala. Cali se jen široce usmála. Musela jsem se podívat blíž. Bylo to opravdu umělecké dílo. Uznale jsem pokyvala hlavou. Stavila jsem se ještě podívat na Rimeho, jak se mu vede. Pořád se sice neprobral, ale Quantima se o něj dobře starala. Strávili jsme na tržišti skoro celý den. Odvedla jsem Cali domu a vydala jsem se chytit večeři.
Aminta
Aminta
Alfa
Alfa
Posts : 623
Join date : 16. 11. 18
Age : 20
Location : Někde na Zemi
https://aforum.catsboard.com

Na tržiště pro magii vzduchu Empty Re: Na tržiště pro magii vzduchu

Mon 22 Apr 2019 - 16:01
Strhávám 2500 darwenů, magie se ti zvýší časem, jakmile napíšeš další příběhy na toto téma.
Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru