FORUM AMBODIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Střela
Střela
Alfa
Alfa
Posts : 741
Join date : 03. 03. 19

Pro magii na tržiště - 1. část Empty Pro magii na tržiště - 1. část

Tue 26 Mar 2019 - 20:30
Musím říct, že magie mě vždycky nesmírně fascinovala. Zatím jsem sice neviděla žádného vlka magii používat, ale slyšela jsem toho o ní už mraky. A proto si určitě dovedete představit mé nadšení, když jsem zjistila, že mám našetřeno dost darwenů na koupi druhého stupně magie. To jsem hned začala radostí skákat kolem Wolfy a pištěla jsem jako Ninina myška Olle a snažila se ji přemluvit, abych si ji mohla zajít koupit. A samozřejmě, kdo by mi dokázal odolat, že? A tak nakonec svolila. Nějakým záhadným způsobem se jí podařilo mě aspoň částečně zklidnit a vydala se se mnou směrem k tržišti. Abych pravdu řekla, nikdy předtím jsem tam nebyla, takže jsem byla dost zvědavá a nevynechala jsem jedinou příležitost a neustále jsem Wolfy zahrnovala otázkami. Ze začátku se mi snažila i odpovídat, jenže pak to nejspíš vzdala. A protože vypadala celkem naštvaně, usoudila jsem, že bude lepší dopřát jí aspoň trochu klidu, aby z toho nakupování náhodou nesešlo. A tak jsme nakonec ve zdraví došly až na tržiště.
„Páni!“ vydechla jsem obdivně hned, jak jsme se přiblížili. Nečekala jsem, že to bude tak veliké. Samozřejmě tu teď byli i obchodníci kvůli oslavě Genevaive, ale i tak! Vzrušeně jsem pobíhala od jednoho stánku ke druhému. Tady jsem si přičichla k Witannovým bylinkám, jinde zas vyzkoušela nějaké brnění – bohužel mi bylo tak velké, že jsem se mohla pohodlně rozvalit i v helmě nejmenší velikosti. A u Malcolma jsem zas dostala chuť na něco dobrého. Nabídl se mi, že mi dá kousek masa zadarmo, ale Wolfy o tom nechtěla ani slyšet. Nakonec jsme se dostaly k jedné milé vlčici jménem Lisa. Normálně sice prodává stupně magie Atila, ale Lisa k nám přišla z daleka a má je o něco levnější (aspoň některé z nich). Vřele nás přivítala a začala s Wolfy bavit v přesvědčení, že zákazníkem je ona, jenže to se přepočítala. Když jí to má opatrovnice vysvětlila, trochu se zarazila, omluvila se nám a vypadalo to, že nad něčím přemýšlí. „Tak malému vlčeti jsem ještě nikdy magii neprodávala.“ Uvažovala nahlas Lisa. „Je to nebezpečné?“ zakňučela jsem potichu. „Samotné předání magie ne, spíš jde o to, jak ji budeš používat. Musíš být opatrná, aby sis neublížila.“ Odpověděla mi obchodnice a já se obrátila na Wolfy s otázkou, co si o tom myslí. „Nejsem si jistá, jestli nedělám moc ukvapené rozhodnutí, ale věřím ti, že to s ní zvládneš.“ svolila nakonec Wolfy, ale já se nemohla zbavit pocitu, že z toho moc nadšená není, nebo má možná jen strach, kdo ví?


Naposledy upravil Střela dne Sun 31 Mar 2019 - 20:40, celkově upraveno 1 krát
Aminta
Aminta
Alfa
Alfa
Posts : 623
Join date : 16. 11. 18
Age : 20
Location : Někde na Zemi
https://aforum.catsboard.com

Pro magii na tržiště - 1. část Empty Re: Pro magii na tržiště - 1. část

Wed 27 Mar 2019 - 16:16
400 darwenů. Samotné zvýšení úrovně magie nechám na tvé fantazii, nebudu dělat žádná pravidla Wink
Střela
Střela
Alfa
Alfa
Posts : 741
Join date : 03. 03. 19

Pro magii na tržiště - 1. část Empty Re: Pro magii na tržiště - 1. část

Wed 27 Mar 2019 - 17:25
Dobře, děkuji moc Ami, popravdě zatím nemám tušení, jak to bude probíhat Very Happy
Aminta
Aminta
Alfa
Alfa
Posts : 623
Join date : 16. 11. 18
Age : 20
Location : Někde na Zemi
https://aforum.catsboard.com

Pro magii na tržiště - 1. část Empty Re: Pro magii na tržiště - 1. část

Thu 28 Mar 2019 - 15:24
Very Happy
Sponsored content

Pro magii na tržiště - 1. část Empty Re: Pro magii na tržiště - 1. část

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru