FORUM AMBODIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Střela
Střela
Alfa
Alfa
Posts : 741
Join date : 03. 03. 19

Z mé minulosti (5. část) - Přes noc luňákem Empty Z mé minulosti (5. část) - Přes noc luňákem

Sat 9 Mar 2019 - 9:35
Zdál se mi zvláštní sen, byla jsem pták a ne, tak ledajaký pták, byla jsem luňák. Byla tma a já nesla v zobáku mrtvou myšku. Letěla jsem nad poli a lesy až jsem pod sebou uviděla mýtinu. Byla to ta, na které jsem se potkala s Portosem. Nevím proč, ale byla jsem hrozně vystresovaná a pořád se ohlížela kolem sebe. Zalétávala jsem pod keře a dívala se do trávy i za kameny.
Nakonec jsem doletěla ke skalce, pod kterou jsem v tu dobu spala a podívala se dovnitř – byla jsem tam já, stočená do klubíčka a poklidně oddechovala. Všechen stres ze mne rázem opadl, položila jsem myšku vedle svého spícího já a odlétla do tmy…


Naposledy upravil Střela dne Sun 10 Mar 2019 - 22:11, celkově upraveno 1 krát
Aminta
Aminta
Alfa
Alfa
Posts : 623
Join date : 16. 11. 18
Age : 20
Location : Někde na Zemi
https://aforum.catsboard.com

Z mé minulosti (5. část) - Přes noc luňákem Empty Re: Z mé minulosti (5. část) - Přes noc luňákem

Sat 9 Mar 2019 - 14:07
100 darwenů
Střela
Střela
Alfa
Alfa
Posts : 741
Join date : 03. 03. 19

Z mé minulosti (5. část) - Přes noc luňákem Empty Re: Z mé minulosti (5. část) - Přes noc luňákem

Sat 9 Mar 2019 - 14:11
Děkuji Smile
Sponsored content

Z mé minulosti (5. část) - Přes noc luňákem Empty Re: Z mé minulosti (5. část) - Přes noc luňákem

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru